Учасник Євробачення від Молдови під час виступу прокричав звернення до українців

Раніше в інтерв’ю Паша Парфені розповідав, що має родичів в Україні

У Ліверпулі триває фінал конкурсу Євробачення, який цьогоріч проходить у Великій Британії від імені України. Співак Паша Парфені, який представляє в конкурсі Молдову, в кінці свого виступу звернувся до українців.

 

Закінчивши свій виступ, співак вигукнув: «Україна, дякую тобі за мир в Молдові!» Ці слова глядачі підтримали гучними оваціями.

Раніше в інтерв’ю Паша Парфені розповідав, що має родичів в Україні. «Друзі, ви чудово справляєтеся. Моя бабуся родом із Вінниці. Багато моїх родичів та друзів прямо зараз знаходяться в Україні. Вони борються, вони зіштовхуються з багатьма труднощами. Молдова – маленька країна, але з великим серцем. Ми завжди готові вам допомогти. З 2014 року я завжди всім серцем вас підтримую», – сказав співак.

Паша Парфені – 36 річний музикант, співак та автор пісень. Він уже представляв Молдову на «Євробаченні-2012» у Баку, де посів 11-те місце із піснею «Lăutar».

Раніше «Главком» писав, що фінал Євробачення в Ліверпулі фантастично стартував виступами українських топ-зірок. Першими запалили Kalush Orchestra, які приголомшливо виконали Стефанію, яка принесла їм перемогу у минулому році. У відео артисти виконують композицію у київському метро, а згодом – наживо на сцені фіналу Євробачення. До слова в одному з фрагментів хлопцям підіграла на фортепіано принцеса Уельська Кейт Міддлтон. Згодом на сцені з’явилися гурт Go_A, Джамала, Тіна Кароль та Вєрка Сердючка, яка так витанцьовувала, що жбурнула взуття в глядацьку залу. 

peredplata