Через масовані обстріли в Україні можуть бути віялові відключення електроенергії, – Тимошенко

Атаки окупантів на енергосистеми в різних містах України можуть вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень. Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко у своєму Telegram-каналі. 

“Росіяни продовжують тероризм. Застосовують авіацію та величезну кількість ракет по об’єктах критичної інфраструктури задля знищення енергозабезпечення країни! Вже однозначно зрозуміло, що чимала частина ракет влучила в енергосистеми різних міст”, – йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що під прицілом енергообʼєкти від Львова до Запоріжжя, Київщини, Хмельниччини, Дніпра і Вінниці, Франківщини, Сумщини, Харківщини, Житомирщини, Кіровоградщини, загалом весь південь.

“Це може вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень. Наприклад, лише в Київській області ППО збила шість ракет, але є потрапляння в ТЕЦ”, – написав Тимошенко.

Він додав, що профільні служби докладають усіх зусиль, щоб якомога швидше ліквідувати наслідки обстрілів.

Як повідомляли Українські Новини, внаслідок російських ракетних ударів пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і Києві, частина областей знеструмлена.

Крім того, “Укренерго” застосовує резервні схеми живлення для відновлення електропостачання.

Джерело: Українські Новини