Буковину з робочим візитом відвідав заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко

На Буковині з робочим візитом перебував заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА.
У Чернівецькій ОВА відбулася нарада за участі керівників структурних підрозділів ОВА, голів райдержадміністрацій та громад.
Під час заходу обговорили стан споруд цивільного захисту на Буковині, будівництво нових укриттів відповідно до норм законодавства та приведення вже існуючих об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту у належний стан.
Мова йшла про укриття у закладах освіти, охорони здоров’я, культури та захисні споруди у будівлях різних форм власності, які мають стратегічне значення для забезпечення захисту населення.
На Буковині обліковується 1 797 укриттів. Цьогоріч Чернівецькій області виділено 25 млн грн державної субвенції на облаштування укриттів. За ці кошти заплановано облаштувати 9 захисних споруд у громадах Буковини. Наразі на об’єктах тривають ремонтні роботи.
 

peredplata