«Грошей нема, доріг нема!»: Гончарук поділився враженнями від візиту на Буковину.

Під час візиту на Буковину прем’єрміністр Олексій Гончарук побував на кордоні з Румунією, поскаржився на корупцію і контрабанду і дав начальнику ГУ ДФС області Віталію Шпаку тиждень на вирішення проблем.

Про свої враження від робочої поїздки він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

У митному пункті “Порубне” на кордоні з Румунією Гончарук очікував побачити черги людей і машин, але їх там не було.

Міністр припустив, що до його приїзду добре підготувалися і розповів, як водії йому скаржилися на кілометрові черги на всіх митних пунктах.

Також згадав, що на митних пунктах досі не запущені стаціонарні сканери: “З семи сканерів, які закупила ДФС — жоден не працює”.

“Вони вже півроку чекають введення в експлуатацію. Так не має бути. Дав доручення Максиму Нефьодову вирішити цю проблему. Має представити за 2 тижні стратегію розвитку всієї митної інфраструктури і запуску закупленого обладнання”, – ідеться в дописі.

Прем’єр також дорікнув митникам щодо реконструкції під’їзних шляхів, на яку виділили гроші рік тому.

“Гроші на реконструкцію під’їзних шляхів до пунктів виділені рік тому — невідомо де. Грошей нема, доріг нема! Прошу Генпрокурора взяти під свій контроль цю ситуацію, щоб винні були покарані”, – заявив Гончарук.

Він також повідомив, що в листопаді планують запустити Буковинську митницю.

“І тут проблема — приміщення, де вона має розташовуватись і де зараз розташована митниця — не належать державі. Вони у приватній власності! Даю тиждень начальнику Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталію Шпаку, меру Олексію Каструку та в.о губернатора Михайлу Павлюку знайти приміщення, де можна буде розмістити митницю і інфраструктуру для митного оформлення. За 7 днів — чекаю на звіт з адресою приміщення, де буде розташована нова митниця в області”, – написав прем’єр.

Раніше Гончарук зізнався що на Банковій досі не визначились із головою Чернівецької ОДА.

Новини Партнерів