Ослаблення карантину в Україні, з’явилося важливе звернення: “Вже після свят…” Україна не може дозволити собі тривалий відпочинок

Кабмін серйозно розглядає можливість ослаблення карантину в Україні

 

Подібну заяву в ефірі українського телеканалу зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає Politeka.net.

За його словами, зараз в українців немає “фінансової подушки”, завдяки якій вони зможуть три місяці просто сидіти вдома.

 

«Ми дуже добре розуміємо, що у багатьох людей, у більшості населення України немає фінансової подушки, і немає можливості три місяці просто сидіти вдома. Люди повинні заробляти гроші. Економіку треба запускати», —пояснив глава уряду.

 

Шмигаль також зазначив, що Україна — не така вже і багата країна, щоб дозволити собі «півроку не працювати і дивитися телевізор на дивані».

Прем’єр також припустив, що остаточне рішення про ослаблення карантину після Великодня буде залежати від динаміки розповсюдження коронавіруса на території країни.

“Справді, через карантин ми багато малого і середнього бізнесу змушені були зупинити…”, – резюмував він в ефірі телеканалу.

 

корь, карантин, больница

 

Зазначимо, що на сайті my.ua можна відслідковувати статистику по всіх країнах світу. Також на сайті представлена детальна інформація про захворюваність за регіонами України.

Також ми розповідали, що в Україні нарахували сотні тисяч заражених коронавірусом. Про це заявив політолог Андрій Головачов. 

 

В якості прикладу він взяв Верховної Ради. 

«У ВР захворіло вже 5 депутатів з 425. Тобто 1.17%. ВР можна вважати репрезентативною вибіркою, бо всіх 100% депутатів вже реально перевірили на вірус. Це означає, що по всій країні, можливо, вже захворіло 20 млн (без дітей)×0.017= 340 тис. Ну, нехай 100 тисяч. Питання?», – пише він.

У коментарях під публікацією Головачов припустив, що на сьогодні смертність від коронавіруса знаходиться на рівні півтора відсотка.