У Чернівцях 144 медпрацівника міської лікарні №1 отримали грошову винагороду від громади

Лікарі та медичний персонал міської лікарні №1, яка була перепрофільована на госпітальну базу для хворих на COVID-19, 22 квітня отримають  грошову винагороду від територіальної громади міста.  Про це повідомив міський голова Олексій Каспрук.

          39 лікарів  міської лікарні №1 отримають по 15 000 гривень грошової винагороди (без врахування  податків і зборів), 56 медичних сестер та два  рентген лаборанта – по 10 000  гривень, 47 молодших медичних сестер й інших працівників – по 7000 гривень.

          Управління  забезпечення медичного обслуговування  міської ради готує  пропозиції  щодо стимулювання  працівників інших  медичних закладів міста,  які задіяні у роботі з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Міський голова Олексій Каспрук зазначив, що мова йде про медперсонал інших лікарень, які  прийматимуть  хворих на коронавірус, а також сімейних лікарів, які  працюють у мобільних бригадах та  лікують хворих на коронавірус, що на самоізоляції.   

 Олексій Каспрук також повідомив, що   медперсонал  міської лікарні №1 зарплату за березень отримав 26 березня, і у ній ще не була врахована доплата у розмірі 300%. Ці доплати  будуть зроблені за рахунок державної субвенції,  порядок  нарахування та виплати  таких доплат Уряд  планує затвердити 22 квітня. Міський голова Олексій Каспрук запевнив, що перерахунки за березень та квітень  для  медиків міста будуть зроблені максимально швидко, як тільки  місто отримає державну субвенцію.

Олексій Каспрук  вважає, що грошові винагороди та доплати до зарплати  – це  обов’язок  держави, громад перед медиками, які сьогодні щодня  піддають себе ризику, рятуючи здоров’я та життя людей.

peredplata