З 1 червня у Чернівцях запрацюють маршрутки з тарифом 7 грн

Спеціальні перевезення у Чернівцях з 1 червня запрацюють на 28 автобусних маршрутах

Спеціальні перевезення для забезпечення підвезення працюючої категорії населення виконавчий комітет доручив замовити Департаменту житлово-комунального господарства на 28 автобусних маршрутах.

Пропозицію міського голови Олексія Каспрука та міської комісії з питань ТЕБ та НС про організацію спеціальних перевезень на всіх 46-х автобусних маршрутах з метою створення максимально безпечних та комфортних умов для громадян, рівних умов для підприємців виконавчий комітет не підтримав.

Таким чином, департамент ЖКГ замовить та укладе угоди з перевізниками на забезпечення з 1 червня спеціальних перевезень на 28 автобусних маршрутах: № № 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10-А, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 20, 22, 24, 26, 26-А, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 41. Вартість однієї поїздки у режимі спеціальних перевезень виконавчий комітет встановив у розмірі 7 гривень. Тариф на спецперевезення застосовується лише на 28 зазначених маршрутах, є тимчасовим та діє на період карантину до повного відновлення на території м. Чернівці руху громадського транспорту.

Право користуватися маршрутками у режимі спецперевезень надається за спеціальними проїзними, які отримали медики, службовці та працівники підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність міста, довідкою з місця роботи, витягу/виписки з ЄДРПОУ (документ, що підтверджує реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності), посвідчення військовослужбовця, адвоката. Спецперевезення організовуються з обов’язковим дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом в умовах карантину.

Таким чином спецперевезення здійснюються в межах кількості місць для сидіння, пасажири допускаються лише за наявності захисної маски чи респіратора, відстань між водієм та пасажиром має бути не менше 1 метра або кабіна водія має бути ізольована від салону пластиковою перегородкою, водій повинен бути в респіраторі або медичній масці та перед виходом на маршрут пройти температурний скринінг.

Перед кожним рейсом повинно проводитися вологе прибирання транспортного засобу із застосуванням миючих та деззасобів, у тому числі місць контакту рук пасажирів (поручні, сидіння), біля вхідних дверей має бути розміщений антисептик.

Режим роботи автобусів на маршрутах із спецперевезеннями ( графіки та розклад руху) визначає департамент ЖКГ під час укладання угод з перевізниками на надання такої послуги.