Проти ТОВ «Чернівцігаз Збут» відкрито справу через високі ціни на газ для населення

ЧЕРЕЗ ВИСОКІ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ РОЗПОЧАТО СПРАВИ ЩОДО ЧОТИРЬОХ КОМПАНІЙ

Південно-Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справ щодо газопостачальних підприємств за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.

Справи розпочаті стосовно ТОВ “Хмельницькгаз Збут”, ТОВ «Вінницягаз Збут», ТОВ «Чернівцігаз Збут», ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу» (Тернопільська обл.).

Відділення встановило, що тарифи підприємств на природний газ для потреб населення у період з листопада 2020 року по січень 2021 року були значно вищими порівняно із цінами конкурентів. Про це інформує пресслужба Південно-Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

«Оскільки є підстави вважати, що споживачі сплачували за природній газ за завищеними цінами, ми проведемо ґрунтовне дослідження і дамо відповідну оцінку діям газопостачальних підприємств», – повідомив голова Відділення Олег ФЕДОРЧУК.

Нагадаємо, з 1 серпня  2020 року ринок газу відкрився для населення, і споживач отримав право вибору постачальника. Окрім згаданих компаній в територіальних межах областей діяльність з постачання природного газу здійснюють й інші суб’єкти господарювання. Однак і надалі до 85% населення користуються послугами підприємств-відповідачів у відповідних регіонах.