Вартість централізованого теплопостачання для буковинців до кінця опалювального сезону не зросте

Вартість централізованого теплопостачання для буковинців до кінця опалювального сезону не зросте, а їхні оселі обігріватимуть безперебійно. Усе завдяки Меморандуму про взаєморозуміння, підписання якого зініціював Президент України Володимир Зеленський. Про це ішлося на брифінгу за участі першого заступника голови Чернівецької ОДА Богдана Ковалюка та заступника Чернівецького міського голови Василя Зазуляка.

– Завдяки цьому документу ніяких ризиків відключення газу теплопостачальним компаніям немає. Тож ми спокійно зможемо завершити опалювальний сезон, – зазначив Богдан Ковалюк.

Водночас Василь Зазуляк підтвердив, що міська влада вітає підписання Меморандуму.

– Для нас дуже важливо, що ціна на газ буде зафіксована фактично така, як закладено у нашому тарифі. Також для підприємств теплопостачання передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою вартістю блакитного палива та ціною, врахованою в тарифах за тепло, – сказав Василь Зазуляк.

Окрім того, Меморандум передбачає, що теплопостачальні підприємства гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла та постачання його у домівки громадян упродовж усього опалювального періоду 2020-2021 років.

Богдан Ковалюк також закликав буковинців розрахуватися за послуги із «Чернівцітеплокомуненерго», аби підприємство не множило борги та могло завершити сезон без ексцесів.

Нагадаємо, у вівторок, 9 лютого, між Кабінетом Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води громадянам України.

peredplata