Як влаштувати незабутню відпустку та не спустошити сімейний бюджет

Літо в Україні – це час для відпочинку та подорожей. Зараз переважна більшість громадян планує відпустку, збирається у туристичну мандрівку чи до моря. Останніми роками активно розвивається внутрішній туризм.Все більшою популярністю користуються гірські маршрути західних регіонів України, чорноморські й азовські морські пляжі півдня. Який би вид відпочинку не обрав мандрівник, одним із ключових питань, а також головною статтею витрат буде харчування. З одного боку, воно повинно бути якісним та безпечним, з іншого — максимально економним, особливо якщо це родинний відпочинок, який так полюбляють мешканці головного міста Буковини.

Провести незабутню відпустку і при цьому не спустошити сімейний бюджет допоможе найбільша торговельна мережа країни — «АТБ». Добре знайомі мешканцям Чернівців комфортні супермаркети «АТБ» нині працюють практично в кожному куточку України: і на південних курортах, і в привабливих для туристів західних областях. Компанія понад п’ять років активно підкорює ці регіони. З 2016 року на півдні та заході країни було відкрито 72 інноваційних магазини «АТБ». У планах корпорації на 2021-й побудувати тут ще десять комфортних сучасних супермаркетів нового формату. Нові дискаунтери зводять і в обласних містах, таких як Чернівці, і в невеличких курортних селищах. Це допомагає безперебійно забезпечувати українських туристів гарантовано свіжими продуктами харчування та товарами першої необхідності за максимально доступними цінами.

Літньої пори в магазинах «АТБ» з’являється чималий вибір сезонних товарів. За невеликі гроші тут можна придбати все, що стане в пригоді для відпочинку на морському узбережжі чи під час подорожі горами. Загалом на поличках кожного із супермаркетів торговельної мережі сьогодні представлено понад 3,5 тис. найменувань продукції, якість якої підтвердили міжнародні сертифікати. До питання контролю якості в «АТБ» ставляться дуже сумлінно.

У компанії функціонує багаторівнева система контролю якості європейського зразка. Регулярно проводять суворі внутрішні перевірки: планові і позапланові. Більше тисячі товарів фахівці щомісяця беруть з поличок магазинів, аби ретельно перевірити їх в лабораторіях.

Вартість будь-якого товару в «АТБ», у тому числі й у нашому місті, завжди нижча за середньоринковуна 10–15%. Компанія отримує прибутки не за рахунок націнки, а завдяки колосальним обсягам товарообігу. До того ж постійні акції («Товар тижня», «Товар дня» тощо) дозволяють клієнту економити до 50%. Це стосується як продукції українських виробників, так і імпортних делікатесів. Економія не впливає на якість продукції. «АТБ» працює з виробниками без посередників, тож може запропонувати помірні ціни. Компанія володіє солідним власним парком вантажних авто (сформовано 7 колон), мультитемпературними складськими центрами європейського зразка й однією з найбільш розвинених логістичних інфраструктур в країні. Це дозволяє ефективно керувати товаропотоком, планувати поставки в кожен із магазинів «АТБ», яких нині налічується 1230 у 318 населених пунктах країни. Отже, охоплені всі 24 області України, включаючи й нашу Чернівецьку.

Переваги магазинів «АТБ» у курортних і туристичних містах країни важко переоцінити. Якщо говорити про туризм у західних регіонах, то розгалуженамережа супермаркетів лідера вітчизняного ритейлу позбавляє туристів потреби везти з дому величезний рюкзак з продуктами, ризикуючи, що вони зіпсуються по дорозі. Все необхідне можна купити, прибувши на місце. Це важливо і для приморських курортів, де питання безпечного харчування (особливо влітку) є дуже актуальним.

Компанія активно впроваджує інновації та різні клієнтські сервіси. У минулому році відкрився перший в країні інтернет-магазин «АТБ» повного циклу. Також були запущені сервіси попереднього замовлення й оперативної кур’єрської доставки продуктів через службу Glovo (в 28 населених пунктах). Випущена пластикова платіжна картка АТБ-Pay, яка об’єднує всі переваги картки VisaGold. Вона максимально зручна для використання і безоплатна для здійснення будь-яких транзакцій.

Найближчим часом створять мобільний додаток «АТБ», який поєднає корисні диджитал-рішення.

Кирило Митраш

Новини Партнерів