Розпочали ремонт дороги, що веде до Буковинських Карпат

 
Доїхати до Буковинських Карпат незабаром можна буде із комфортом. У області розпочали ремонт Судилівського спуску, який є частиною шляху, що з’єднує Вижницю та Сторожинець.

Мальовничий серпантин серед гір на ділянці дороги Р-62 «Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці» починали відновлювати у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Як ідеться у повідомленні Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, підрядник уже розпочав підготовчі роботи. Зокрема, на відрізку працює дорожня фреза. Спецмашина зрізає старе зношене покриття. Одночасно  шляховики укріплюють узбіччя, демонтують тросове огородження, дорожні знаки та напрямні стовпчики.

Ремонтні роботи виконують на кілометровому відрізку. Востаннє його відновлювали понад 30 років тому. Ями, сітка тріщин, викривлення покриття створювали суттєвий дискомфорт для водіїв.

У процесі ремонту відрізок дороги посилять та зроблять витривалішим до сучасних транспортних навантажень.

10 сантиметрів зношеного шару дорожнього покриття відфрезерують, влаштують нову більш стійку основу зі щебеневої суміші, укріпленої цементом. Товщина шару – 18 сантиметрів. Зверху встелять два шари асфальтобетону.

Також підрядник розчистить від наносів та бруду водопропускні труби. А для безпеки руху встановить дорожні знаки, бар’єрне огородження, напрямні стовпчики, нанесуть розмітку.

Рух транспортних засобів здійснюється однією смугою в обох напрямках.

Дорога Р-62 має статус регіонального значення. Нею можна доїхати до Буковинських Карпат.

Зокрема, до гірськолижного курорту «Мигово», перевалу на вододілі Виженки та Черемоша – «Німчич». З верхівки перевалу можна побачити Вижниччину, Путильщину, а також частину Івано-Франківської області.

 

peredplata