Буковинським випускникам, які отримали 200 балів на ЗНО, вручили грошові винагороди

200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови, 199 – із англійської, 198 – із фізики та 196 – із математики. Це результат випускниці чернівецького ліцею №1 Яни Головацької. Рецепт успіху простий – системна і тривала робота, каже дівчина. Вчилася багато. Відволікалася хіба що на перегляд аніме. 

«Потрібно планувати свій день, складати розклад, багато тренуватися. Налаштувати себе так, щоб підготовка не стала тягарем, щоб це було задоволенням. Важливо також не перевантажувати організм, змінювати предмети, щоб мозок переключався», – розповідає Яна. 

Яні та ще п’ятьом буковинським випускникам, які цьогоріч склали ЗНО із різних предметів на 200 балів, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук під час регіонального форуму освітян вручив подяки та грошові винагороди.

Гроші також отримали випускники Чернівецького ліцею № 1 Таїсія Постернак та Ігор Боклач, які здали на 200 математику, вихованці гімназії № 4 Роман Пацурківський та Ніколь Криворучко, котрі показали найкращий результат з англійської мови, та студентка ІІ курсу фахового коледжу ЧНУ Адріана Ісар за найвищий бал із історії України. 

Грошові премії Сергій Осачук вручив також педагогам 200-бальників. Це:

  • Наталія Леонідівна Кінащук – учителька математики, директорка Чернівецького ліцею №1. 
  • Петро Миколайович Кейван – учитель математики Чернівецького ліцею №1. 
  • Наталія Степанівна Стефанець – учителька української мови та літератури Чернівецького ліцею №1. 
  • Світлана Деонізіївна Мелещук – учителька англійської мови Чернівецької гімназії №4 
  • Михайло Михайлович Сіваков – викладач Фахового коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича».

Крім того, під час форуму голова ОДА також вручив грамоти та почесні відзнаки освітянам Буковини.