У Чернівецькій області до теплопостачання підключено 90% житлових будинків

ВУкраїні розпочався опалювальний сезон й наразі регіони працюють над запуском опалення в житлових будинках. Так, станом на 25 жовтня у Чернівецькій області до теплопостачання підключено 90% осель. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

«Відповідно до законодавства, дату початку опалювального сезону визначає орган місцевої влади. Це залежить, зокрема, від погодних умов й визначальним фактором є середньодобова температура повітря не вище +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб поспіль у населеному пункті. Закарпатська та Тернопільська області наразі прозвітували про підключення до теплопостачання 100% житлових будинків. У восьми областях країни, серед яких, зокрема, Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Рівненська, Київська, Хмельницька, Чернівецька, цей показник становить понад 90%. В інших регіонах також триває підключення житлового фонду до тепла», – зауважила заступниця Міністра.

Загальний показник підключення житлового фонду складає близько 45%.

Нагадаємо, минулого тижня Уряд ухвалив рішення, що створює передумови для зняття арештів з рахунків підприємств ТКЕ і дозволяє розпочати процес укладання договорів реструктуризації боргів за спожиті енергоносії.

Також 30 вересня між Кабінетом Міністрів, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування, «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла та гарячої води у прийдешньому опалювальному сезоні (2021-2022 рр.).

Раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що Урядом затверджено План заходів, спрямований на розв’язання проблемних питань у сфері ЖКГ.

Новини Партнерів