“Коля що, дурінь?”, – продавці Бессарабського ринку розповіли про покупки Тищенка

Продавці Бессарабського ринку назвали нонсенсом слова Тищенка про вартість яловичини
Фото: sluga-narodu.com
Продавці Бессарабського ринку підтвердили виданню “Сьогодні”, що нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко ходить до них на закупи.
“Так, приходить сюди. Бере сало, м’ясо! Торгується завжди до останнього”, – сказала одна з продавчинь. Нардеп з’являється на ринку часто, ідеться у публікації.

Тищенко стверджував, що купує сало за ціною від 50 до 100 грн за кілограм і казав, що яловичину можна купити ще дешевше.

“Яловичину я купував – від 50 до 70 грн була. Та, що я купував. А коли я пройшовся по цінах – можна було купити і за 20 грн”, – розповідав нардеп.

Продавці на Бессарабському ринку повідомили журналістам, що яловичина коштує 200 грн за кілограм, але в день, коли кореспондент “Сьогодні” робив репортаж, цього м’яса на прилавках не було. Свинина на Бессарабському ринку коштує в середньому 140 грн за кілограм, качка – 180 грн.

Вартість сала варіюється від 150 до 500 грн за кілограм. Тищенко, за словами продавців, купує сало по 250 грн за кілограм.

“Та знає він ціни, навіщо сказав таке взагалі? Коля що, дурень? Я навіть не пам’ятаю, у якому році кілограм яловичини можна було купити по 50 грн. Це просто нонсенс! Ніде таких цін немає”, – заявила одна зі співрозмовниць ЗМІ.

Контекст:
За даними Держстату станом на вересень 2021 року, середня ціна яловичини в Україні – 172 грн за кілограм, сала – 86,6 грн за кілограм.

Бессарабський ринок – один із найстаріших у столиці, його вважають найдорожчим.

Тищенко є засновником та власником столичної мережі ресторанів “Наша карта”, був суддею кулінарного шоу “МастерШеф”, ведучим програми “Ревізор”. Його обрали у народні депутати в окрузі №219 у Києві від партії “Слуга народу”.

Аліна ГРЕЧАНА
Джерело: https://gordonua.com