До відома буковинців: зміни у порядку призначення житлових субсидій

Відповідно до змін внесених Кабінетом Міністрів України право на отримання житлової субсидії матимуть люди, у яких у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл. Вартість транспорту не має перевищувати чотири мінімальні зарплати, йому має бути не менше п’яти років. Також субсидію можуть отримувати ті, у кого відсутні доходи через відпустку по догляду за дитиною. У випадку купівлі житла коштом державного чи місцевого бюджету, заявник також не втрачає права на субсидію.

Крім того, при визначенні права на отримання житлової субсидії не враховуватиметься житло, яке розташоване у селищах міського типу, а також на яке оформлено заповіт.

Такі зміни в програмі субсидій торкнулися громадян, які проживають у населених пунктах на лінії зіткнення, які внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України залишені без тепло- або газопостачання та використовують для обігріву побутові електроприлади. Розмір субсидії в опалювальний сезон визначають з урахуванням соціальних нормативів споживання електричної енергії, що передбачені для електроопалення.