З підпільного цеху на Буковині вилучено контрафактного алкоголю на мільйон гривень – викрито групу осіб

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури  викрито групу осіб, які організували незаконне виготовлення з метою збуту алкогольної продукції, використовуючи марки акцизного податку України з ознаками підробки (ч. 1 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 КК України).

За даними слідства, 10 жителів Вижницького району облаштували на території приватного домогосподарства виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Розливали контрафактний алкоголь у пляшки з етикетками відомих виробників горілки. Збували товар в мережу магазинів на території області.

У межах кримінального провадження проведено ряд санкціонованих обшуків у житлових приміщеннях організаторів злочинної діяльності, у ході яких  вилучено:    2 800 пляшок готової для продажу алкогольної продукції; близько 9000 літрів речовини з характерним запахом спирту; 1400 літрів контрафактного алкоголю; пристрої для розливання продукції по пляшках.

Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура.

Заходи з викриття здійснювали слідчі ГУНП в Чернівецькій області, за оперативного супроводу територіального управління Департаменту стратегічних розслідувань НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.