На Буковині відновили роботу басейну після капремонту, який не працював три роки

У Сторожинецькому ліцеї відновили роботу басейну після капітального ремонту. На роботи витратили майже 700 тисяч гривень з місцевого бюджету. Зараз там проводять заняття з плавання. Скільки дітей вже записалось на тренування та які ремонтні роботи зробили – читайте у матеріалі Суспільне Чернівці.

Хто може відвідувати басейн

Басейн у Сторожинецькому ліцеї працює для учнів ліцею та дітей з усієї громади. Загалом за перший тиждень роботи в басейн записалось пів тисячі школярів. Заняття для усіх – безплатні.

На плавання свого сина Ігоря записала жителька Сторожинця Анастасія. Вона розповіла Суспільному, що спочатку її син не хотів відвідувати цей гурток, бо мріяв навчатись грати у футбол. Втім, після першого заняття хлопець змінив свою думку.

“Йому дуже сподобалось. Він був приємно вражений заняттям. Сказав, що буде ходити й далі. Плавання – це фізичний розвиток, здоров’я, та гарне проведення вільного часу”, — каже Анастасія.

У басейні проводять уроки з плавання для учнів Сторожинецького ліцею та вихованців дитячо-юнацької спортивної школи. Шкільні уроки тривають 45 хвилин, їх проводять двічі на тиждень. Заняття спортивної школи тривають півтори години, тричі на тиждень.

Тренер Петро Волощук навчає дітей плавати, а також проводить заняття для групи дітей з особливими освітніми потребами, яких тренує індивідуально.

“Першочергова моя задача, як тренера, — навчити дитину триматися на воді. Потім це вже йде оздоровче плавання. А далі уже спортивне плавання”, – каже Волощук.

У Сторожинецькому ліцеї в Чернівецькій області відновили заняття з плавання у відремонтованому басейні
Суспільне Чернівці

Які ремонтні роботи провели

Це єдиний у громаді басейн. Його здали в експлуатацію майже 50 років тому. Через застаріле обладнання ним користувалися тільки під час опалювального сезону, а з початком пандемії басейн закрили. Торік його використовували як укриття, розповідав раніше Суспільному директор ліцею Олег Сівак.

Роботи з капремонту почали цьогоріч влітку. В басейні замінили все обладнання для фільтрації та засоби для обігріву води, оновили чашу басейну та закупили новий спортивний інвентар. На його ремонт витратили майже 700 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Джерело: Суспільне Чернівці

peredplata