Безкоштовна вакцинація від сказу у Чернівцях: де та чиї улюбленці можуть отримати ветпослугу

Безкоштовна вакцинація домашніх тварин в Чернівцях: де та чиї улюбленці можуть отримати ветпослугу?

Джерело: Save Pets of Ukraine

Наприкінці квітня у Чернівцях на вулиці Полтавській через сказ загинув домашній собака. Через це пʼять вулиць увійшли у “зону загрози”.

У 2024 році найбільше випадків захворювань на сказ у тварин зареєстровано у Дніпропетровській, Львівській, Харківській, Тернопільській та Вінницькій областях.

Спалах інфекції має декілька причин. З початку російського вторгнення кількість безпритульних тварин зросла на 60%. Також  через воєнний стан профілактика сказу серед диких тварин стала надзвичайно ускладненою. 

Міжнародний фонд захисту тварин IFAW та українська соціальна ініціатива Save Pets of Ukraine запускають програму комплексної допомоги домашнім улюбленцям “Лапки в Безпеці”. Проєкт діє з 9 травня по 10 червня.

“Профілактика поширення інфекційних хвороб, це складна та в одночас важлива задача для нас. Бо проблема сказу в Україні – тільки здається не актуальною. Бо дедалі більше ветеринарних лікарів та власників стикаються з ним від Сходу до Заходу нашої країни.” – Анастасія Іваніченко, Координаторка проєктів Save Pets of Ukraine

У безкоштовний пакет ветпослуг входить щеплення від сказу та інфекційних хвороб та чипування. Такий комплексний підхід допоможе не тільки вберегти улюбленця від хвороб, але й суттєво збільшити шанси на його повернення у родину у випадку загублення.

Отримати послуги у Чернівцях можна за адресою:

  • Ветлініка “Пан Коцький”

Вул Небесної Сотні 15

Тел. (066) 443 – 98 – 09

Лікарі приймають за попереднім записом.

Обмежень по кількості домашніх тварин на одного власника немає.

Першочергово послуги надаватимуться улюбленцям внутрішньо переміщених українців та українок.

“Війна триває, сотні тварин стають безхатніми і потребують нашої підтримки. Save Pets of Ukraine вже не вперше стає оператором добрих проєктів. Нам важливо дбати про добробут чотирилапих.  Цього разу ми прийняли рішення підтримати котиків і песиків людей, які були змушені покинути свої домівки. Тому пріоритет для безоплатної вакцинації та чипування надається саме тваринкам ВПО, які не залишили своїх улюбленців в біді.” – Ірина Лозова, старша менеджерка з КСВ

 

peredplata

Залишити відповідь