У Красноїльську на весіллі отруїлись гості

Оперативна інформація про спалах гострих кишкових інфекцій в смт Путила та смт Красноїльськ

ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» повідомляє, що сьогодні, 01.10.2019 року ,  на території Чернівецької області було зареєстровано два випадки гострих кишкових інфекцій.

Зокрема, 01.10.2019 року, до Вижницького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Путильського району надійшли повідомлення про захворювання 20 дорослих та 7 дітей, які попередньо відвідували весільний банкет в одному із закладів ресторанного господарства смт Путила. Наразі встановлено, що загалом банкет відвідували близько 250 осіб. Тож є припущення потенційного збільшення кількості захворілих. Про це інформує ДУ “Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України” .

Водночас, 01.10.2019 року, до Сторожинецького районного відділу лабораторних досліджень надійшло повідомлення про захворювання 5 дорослих та 1 дитини, котрі також напередодні відвідували весільний банкет, що проводився в одному із закладів ресторанного господарства смт Красноїльськ.

З метою з’ясування причин та обставин виникнення спалахів, фахівцями ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» спільно з працівниками Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області розпочато екстрений комплекс протиепідемічних заходів та епідеміологічні розслідування.

Про перебіг епідемічних розслідувань буде повідомлено згодом.  

 

peredplata