Заступником директора Департаменту – начальником управління реформ медицини та кадрової політики Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА стала раніше судима за хабар Світлана Польова. Медична спільнота Буковини в шоці….

Днями переможцем конкурсу на зайняття посади державної служби категорії «Б» − заступника директора Департаменту – начальника управління реформ медицини та кадрової політики Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації визначено Польову Світлану Петрівну. Про це повідомляє офіційний сайт Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА.

 

Це призначення у медичному середовищі Буковини спричинило ефект розірваної бомби, адже пані Польова більше десяти років тому була спіймана на хабарі у БДМУ в якості завідуючої кафедри і засуджена. Ось що про це писав сайт газети «Погляд» 27 липня 2008 року:

 

У Чернівцях затримали завідувачку кафедри БДМУ, яка одночасно є членом приймальної комісії. Міліціонери впіймали викладачку, коли та у своєму робочому кабінеті брала за вступ до вузу 800 доларів хабара. Про хабарницю правоохоронцям повідомили батьки абітурієнта, які були обурені діями викладачки, оскільки мали на руках офіційне підтвердження того, що їхня дитина успішно склала незалежне тестування. Міліціонери кажуть, що викладачка навчального закладу не вперше вимагала гроші за вступ до вузу.
 
Начальник відділу боротьби із хабарництвом ВДСБЕЗ УМВС області Олег Степенюк повідомив, що вже задокументовано три факти отримання правопорушницею хабарів на загальну суму 1 тис. євро та 500 доларів. Тривають заходи щодо встановлення інших фактів вимагання грошей. Порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

Щоправда, 29 січня 2009 року, рішенням Першотравневого районного суду м.Чернівці Світлану Польову було амністовано і позбавлено кримінальної відповідальності як особу, яка… мала на своєму утриманні двох неповнолітніх дітей. Речові докази (тобто отримані, як хабар гроші) повернуто законним власникам. Сама вона тоді, схоже, обійшлася лише легким переляком.

 
(Нижче ви можете познайомитися з копією цього судового рішення, яке є у редакції БукІнфо):
 

І ось тепер – щасливе повернення і поповнення кола новопризначених посадовців нової ЗЕ-команди на Буковині?

 
Саме це і спричинило обурення і шок серед медичної спільноти краю. Як приклад наведемо пост лікаря Ігоря Старка, яке він оприлюднив у групі «Стоп Хам Буковина» у мережі Фейсбук:
 
Нелегкий шок від інформації, що поширюється серед медиків області!!! Участь Польової С. М. У конкурсі на посаду першого заступника департаменту охорони здоров’я – це відвертий плювок в обличчя всім лікарям Буковини, усім випускникам Медичного університету, які хоча б раз мали “честь” контактувати з нею ! Ця людина себе відверто заплямувала в корупційних схемах і хабарях в медицині !!!!!! І це далеко не таємниця. Яскравим вираженням її “активності” стала кримінальна справа 2008 року за хабар у великих розмірах !!!!

Вирок об’єктивний – обвинувачувальний. Все ж, як часто буває, водночас з обвинувачувальним вироком, дана пані уникає ув’язнення відповідно до Закону “Про амністію”. Не кожному смертному випадає подібний шанс.

Сергій Осачук, на мою думку Ви людина порядна і справедлива !!!!

Щиро вірю, що лобіювання даної персони на конкурсну посаду не Ваша ініціатива.

Прошу Вас не залишатись осторонь даної ситуації і не допустити призначення Польової С.М. на цю посаду !!!!
Найбільше обурює аморальність і самовпевненість пані Польової, що виражається в самому факті участі у конкурсі.
Можливо висловлювання “жити по-новому” дещо банальне, але коли, як не сьогодні необхідно щось змінювати і , в першу чергу, це стосується підходів до кадрової політики. Це обличчя області, держави і Ваше, пане губернатор, в тому числі.
З повагою!

 

 

http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=119120

Новини Партнерів