Коронавірус продовжує захоплювати світ: заразилися вже понад 80 тисяч людей

 

Випадки зараження коронавірусом зафіксовано вже в більш ніж 50 країнах

Коронавірус продовжує захоплювати світ: заразилися вже понад 80 тисяч людей
Автор Григоренко Варвара —   в Новини/Правда про здоров’я

 

 

У Китаї за минулу добу, 28 лютого коронавірус COVID-19 забрав 47 життів, виявлено 427 нових хворих, у Італії станом на вечір цього дня померла 21 людина, за добу зафіксовано 4 летальних випадки.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна.

З грудня кількість жертв коронавірусу у Китаї склала 2,835 тисяч осіб, зареєстровано 79,251 тисяч випадків захворювання.

Як пише ANSA, в Італії коронавірус підтверджено у 821 людини.

«Важливим фактом є те, що половина заражених (412) – це люди з безсимптомним перебігом або з дуже слабкими симптомами хвороби, які не потребують госпіталізації. Вони знаходяться в ізоляції будинку. Ще 345 осіб госпіталізовано, 64 з них знаходяться в реанімації», – повідомив надзвичайний комісар Анджело Борреллі.

Станом на вечір 28 лютого, 46 італійців вилікувалися від коронавірусу COVID-19.

За даними ВВС, ВООЗ підняла рівень загрози епідемії коронавируса до “дуже високого”. Це найвищий рівень ризику в градації Всесвітньої організації охорони здоров’я. При цьому ВООЗ наголошує, що епідемію ще можна зупинити, якщо перекрити шляхи поширення вірусу.

Глава ВООЗ Тедрос Гебреісус також зазначив, що страх і дезінформація є найбільшими проблемами, які необхідно подолати.

Випадки зараження коронавірусом зафіксовано вже в більш ніж 50 країнах. Серед цих країн – Ісландія, Білорусь, Мексика, Нідерланди і Нова Зеландія, в яких випадки зараження відзначені недавно.

За останніми даними, коронавірус COVID-19 вразив понад 80 тисяч людей по всьому світу. Приблизно 2,8 тисяч осіб померло, переважна більшість з них – в китайській провінції Хубей.

А тим часом Швейцарія прийняла рішення скасувати всі масові заходи за участю понад тисячі осіб, в тому числі, концерти та футбольні матчі через коронавірус Covid-19 у країні. Станом на 28 лютого, у Швейцарії зареєстровані вже 8 випадків інфікування.

Раніше міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила, що наявних в українських лікарнях місць в разі спалаху епідемії коронавірусу Covid-19 вистачить на чотири місяці.

Новини Партнерів