Нардеп ОПЗЖ Волошин зустрічався у Франції з парламентарем, в якого виявили коронавірус.

В лютому нардеп Олег Волошин мав зустріч з депутатом Національної асамблеї Жаном-Люком Рейтцером, який заразився коронавірусом і зараз перебуває в реанімації

Про це повідомляє “Європейська правда“.

За словами журналістів “Європейської правди”, Олег Волошин 27 лютого опублікував у Facebook повідомлення, текст якого зараз прихований, однак в ЗМІ зберігся його скрін. У ньому депутат повідомив, що мав зустріч з французьким колегою.

Відзначимо, що в редакції Еспресо.TV також зберігся скрін видаленого допису депутата, адже тоді Волошина спіймали на брехні.

“Шикарний краєвид за вікном кабінету колеги з Національної  асамблеї Жана-Люка Рейтцера, звичайно, викликає заздрість, але не відволікає від головного: підготовки першої чотиристоронньої зустрічі парламентського виміру нормандського формату”, – йдеться у видаленому дописі Волошина.

Як стало відомо, 68-річний Жан-Люк Рейтцер, депутат партії “Республіканці” з Ельзасу, був госпіталізований у четвер з підозрою на коронавірус. Результат його аналізів підтвердив захворювання.

“Депутат перебуває у реанімації, його стан вважається серйозним”, – повідомив французький парламент у своїй заяві.

Рейтцер востаннє був присутній на парламентському засіданні 25 лютого, але в березні не відвідував парламент.

У французькому парламенті почали внутрішнє розслідування, аби встановити, хто контактував з інфікованим депутатом. Крім того, депутатів та співробітників, які мали із ним тісний контакт у період з 24 по 28 лютого, попередили про зараження колеги у четвер ввечері.

68-річний депутат, ймовірно, заразився на євангельському мітингу в ельзаському місті Мюлуз, у якому брали участь 2500 людей, пише Le Monde.

Відзначимо, що 6 березня нардеп Олег Волошин перебував на засіданні у Верховній раді України. 

peredplata