Митрополит Епіфаній подарував вірянам молитву у час епідемії

Про це написав у Facebook митрополит Епіфаній.

“Впевнений: всі ми докладемо максимум зусиль і пройдемо цей шлях тимчасових випробувань з гідністю, добром та вірою в те, що Господь допоможе нам та все буде добре”, – зауважив Предстоятель ПЦУ.

Владика закликав, окрім виконання необхідних рекомендацій та обмежень, проявляти милосердя, відповідальність та турботу щодня, щогодини, щохвилини.

“Від щирого серця у своїх молитвах проситимемо Господа простити нам гріхи наші, припинити згубну пошесть, дарувати здоров’я хворим та благословити тих, хто піклується про них”, – додав митрополит Епіфаній, опублікувавши текст молитви під час пошесті згубної (епідемії).

МОЛИТВА ПІД ЧАС ПОШЕСТІ ЗГУБНОЇ (ЕПІДЕМІЇ)

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.

  •  

Новини Партнерів