ВЧЕНІ З ІТАЛІЇ РОЗКРИЛИ НЕСПОДІВАНУ ПРАВДУ ПРО СМЕРТЬ ПАЦІЄНТІВ ІЗ COVID-19.

 Італійські вчені розрахували реальні дані про смертність від коронавірусу в регіоні Ломбардія, який сильніше за інші постраждав від епідемії COVID-19.

Результати дослідження вчених Джанлука Рінальді і Маттеo Парадізіо опубліковані на порталі medRxiv. На їхню думку, офіційна статистика смертності від коронавірусу могла бути спотворена. Спочатку дослідники вивчили дані про тестування на SARS-CoV-2 в десяти населених пунктах Ломбардії із сумарним населенням близько 50 тис. осіб. Потім вони взяли показники з усіх смертей за 40 днів з 21 лютого, коли в досліджених населених пунктах ввели карантин, і порівняли їх із аналогічними показниками за попередні п’ять років.

З’ясувалося, що з 21 лютого до 4 квітня на дослідженій території померла 341 особа, що приблизно в 5 разів більше, ніж у середньому за попередні роки. При цьому на початку квітня смертність практично не відрізнялася від звичних значень, що підтвердило ефективність карантинних заходів для боротьби з коронавірусом.
повний текст читайте тут: https://ukr-space.com/news/117012#at_pco=smlwn-1.0&at_si=5ea46d3fcbd146a5&at_ab=per-2&at_pos=0&at_tot=1

Новини Партнерів