У Чернівцях  для відвідувачів відкрили  парки

На виконання Постанови Уряду про послаблення карантину з 12 травня у Чернівцях для відвідувачів відкрили парки.  Водночас роботу  розважальних атракціонів, інших зон розваг та проведення  масових заходів  на  території парків ще заборонено. Про це повідомили в  управлінні культури міської ради.

У Чернівцях парки  для відвідувачів закрили з 21 березня рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою припинення роботи атракціонів, зон розваг,  масового відпочинку  та обмеження доступу  дітей  до  поверхонь малих архітектурних форм у парках.

Постановою  Кабінету Міністрів від 2 квітня цього року було заборонено відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності, на усій території України.   З 11 травня Уряд  своєю постановою  послабив карантинні  обмеження та  відмінив зазначену заборону.

Міська комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення  відкрити парки для відвідувачів, але продовжити дію на заборону роботи на території парків  розважальних атракціонів та інших зон розваг.

На території парків продовжує діяти заборона Кабміну щодо переміщення групою осіб у кількості більше, ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років, батьками, усиновлювачами, опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями, іншими особами відповідно до закону або повнолітніми родичами дитини.  Самостійно перебувати у парках дітям, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих забороняється.

Дирекція Центрального парку культури і відпочинку ім.Т.Шевченка також нагадує чернівчанам, що відповідно до Правил благоустрою на території  цього парку вигул  собак заборонено, про що встановлено відповідні  інформаційні знаки.  Правила  утримання домашніх тварин в м. Чернівці, забороняють  власникам домашніх тварин вигулювати собак у невизначених спеціально для цього місцях.  Власники тварин  мають право вигулювати собак на пустирях, у місцях  та  зонах  для   вигулу, перелік  яких затверджено  рішенням  міської ради. Таким чином, у Чернівцях  визначено 27 місць та зон вигулу собак, серед яких території Центрального  парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка немає.   Вигул собак дозволено на спеціальній ділянці на території парку « Жовтневий», на нижніх терасах  парку ім. Ю.Федьковича, окрім дитячих майданчиків та місць масового перебування людей, а також на території парку  ім. Ф. Шиллера.