На охорону здоров’я у Чернівцях  додатково спрямовано ще понад  15 мільйонів гривень

Понад  15 мільйонів гривень  додатково  спрямовано на охорону здоров’я у Чернівцях, з яких 7,6 мільйонів гривень – це кошти державної субвенції, решта – кошти міського бюджету.  Про це повідомили в управлінні забезпечення медичного обслуговування міської ради.

Зокрема, з державного бюджету отримано  5,92 млн. грн.  субвенції на  забезпечення лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет – десмопресином у період з 1 квітня по 30 вересня 2020 р. 

Також надійшло 1 708 280 гривень субвенції на здійснення доплати за березень медичним та іншим працівникам, що безпосередньо зайняті у ліквідації епідемії  та лікуванні пацієнтів із випадками гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 Окрім того, на матеріальне заохочення медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я за роботу з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19  до  попередньо профінансованих з міського бюджету 5 мільйонів  гривень додатково виділено ще 3 мільйона гривень.

Підтримку громади отримала  міська стоматологія. Зокрема, на утримання міської стоматологічної поліклініки у червні – серпні цього року з міського бюджету спрямовано 2 318 730,00 гривень, міської дитячої  стоматологічної поліклініки – 1 535 430,00 гривень.  Окрім того, 577 500 гривень спрямовано на пільгове протезування.

Міській  поліклініці №2 перерозподілено 360 тисяч гривень на закупівлю нового парового стерилізатора.