У школі на Буковині вчителі масово захворіли на COVID-19

Незадовго до початку нового навчального року в одній зі шкіл Сторожинецького району виявили спалах коронавірусу.

Як повідомив голова Сторожинецької РДА Дмитро Балінов, у школі села Кам’яна – спалах COVID-19 серед вчителів, пише molbuk.ua.

“У зв’язку з пандемією коронавірусу, 1 вересня цьогоріч буде відрізнятися від минулорічних. Інше все – відсутність святкових лінійок, обмежене пересування в школі, необхідність засобів захисту та дезінфекторів.

Одна з шкіл району розпочне свою роботу у дистанційному режимі – Кам’янська ЗОШ – через масове захворювання вчителів на COVID-19… Це унікальна для району ситуація, і решта вчителів мають знати, що таке можливо”, – повідомив чиновник у своєму фейсбуці і додав, що решта шкіл будуть працювати згідно рекомендацій Міносвіти.

Балінов також закликав батьків, вчителів і вихователів повідомляти, якщо адміністрація школи чи керівництво громади (або відділу освіти РДА) недостатньо приділяє уваги засобам захисту чи дотриманням протиепідемічних заходів.

До слова, в останній тиждень у Сторожинецькому районі фіксують приріст захворюваності, тож від подальшої ситуації залежить, чи увійде район до “червоної” зони.

Новини Партнерів