На Буковині виявили спалах небезпечної хвороби: як захиститись

У Чернівецькій області виявили спалах трихінельозу – хвороби, яка характеризується гострим перебігом, гарячкою, мінливими набряками.

Як повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в області, під час проведення планових діагностичних досліджень фахівці регіональної лабораторії виявили личинки трихінел в одній пробі м’язів від лисиці, що була відстрілена на мисливських угіддях.

У зв’язку з цим, Держпродспоживслужба наклала карантин на польові мисливські угіддя навколо села Новоселиця Кельменецького району. Крім того, затверджено План заходів по ліквідації осередку трихінельозу.

Трихінельоз – це зооантропонозне захворювання, яке викликається нематодою. Зараження людини відбувається при поїданні м’яса інвазованого личинками паразита. Заразитись цією хворобою також можуть свині, коні, собаки, коти, дикі кабани, ведмеді, вовки, лисиці, борсуки, щури, їжаки, миші та інші всеїдні та м’ясоїдні ссавці, а також люди.

Основними факторами передачі трихінельозу людині є уражена личинками трихінел свинина (м’ясо, сало, інші продукти забою) та конина. Основним джерелом зараження трихінельозом є свинина, а також м’ясо диких кабанів, ведмедів, яке містить у собі личинки трихінел.

Люди мають дуже велику сприйнятливість до зараження, споживаючи м’ясо від хворих на трихінельоз тварин.

У хворих тварин підвищується температура тіла, з’являються ознаки розладу діяльності травного каналу, тварини худнуть. У деяких тварин з’являються набряки повік і кінцівок, при дослідженні крові відмічається еозинофілія.

Як повідомили у Держпродспоживслужбі, у зв’язку із спалахом хвороби, керівники господарств та власники тварин зобов’язані:

– завозити тварин тільки з благополучних щодо трихінельозу господарств;

– заборонити комплектування свинопоголів’я господарств тваринами, закупленими у населення без проведення вибіркового дослідження методом ІФА;

– постійно проводити дератизацію у тваринницьких приміщеннях, на територіях ферм, в місцях зберігання кормів, тушки загиблих гризунів своєчасно прибирати та спалювати;

– забезпечити утримання територій і приміщень звіроферм у належному санітарному стані;

– щорічно здійснювати дослідження свиней, коней, диких кабанів та м’ясоїдних.

Що заборонено при спалаху трихінельозу

Купувати м’ясо тварин або м’ясопродукти на стихійних ринках при відсутності відповідного маркування або заключення державної лабораторії ветсанекспертизи

peredplata