В Івано-Франківську – мобільний госпіталь для COVID-19, а в Буковелі – аншлаг: лікар опублікував показові фото.

 

 

Львівський лікар Тарас Жиравецький порівняв дві фотографії, зроблені в один день. На одній – мобільний госпіталь для хворих на коронавірус в Івано-Франківську, а на другій – ажіотаж на курорті Буковель.

Знімки він опублікував на своїй сторінці у Facebook, зауваживши, що українці “хайпово проходять” пандемію (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

“Буковель та Івано-Франківськ сьогодні … відпочинок і госпіталь, два фото з мережі. Ми таки хайпово проходимо пандемію. Буковельська вакцина в дії … А всі говорили, що 2020 рік був складним – 2021-й таки оригінальніше”, – написав Жиравецький.

Порівняльне фото на Буковелі та в Івано-Франківську.
 
 

Раніше лікар-інфекціоніст, викладач школи охорони здоров’я НаУКМА Володимир Курпіта заявив OBOZREVATEL, що через два-три тижні Україну накриє нова хвиля коронавірусу. Зокрема, це може статися через поїздки на Буковель.

Ажіотаж на Буковелі.

На думку експерта, буде чергове навантаження на систему охорони здоров’я і медиків. Він рекомендував не контактувати з людьми, які були на курорті.

Мобільний госпіталь в Івано-Франківську.
Facebook Тараса Жиравецький.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вранці 20 лютого в Україні було зареєстровано 1 299 967 випадків інфікування COVID-19. З них 6295 – виявлені за минулу добу.