Вечірка під час пандемії: на Буковині в ресторані влаштували гучні розваги попри «червону» зону.

У мережі з’явились відеозаписи із гучної вечірки, яку провели ввечері 5 березня в одному з ресторанів Чернівецької області попри обмеження “червоної” зони карантину.

На відеозаписах, які гості свята одразу ж оприлюднили у Facebook, видно, як десятки людей розважаються і танцюють під акомпанемент живих музикантів.

Щоправда, згодом відео із соцмережі вилучили – найімовірніше, через негативні коментарі окремих користувачів Facebook, які різко розкритикували людей за їхнє порушення карантину.

“Потанцюйте так в Герці під лікарнею, де люди задихаються від ковіду”, – пишуть користувачі соцмереж у коментарях під відео.

Так, доцентка кафедри сімейної медицини БДМУ, провідна лікарка-хірург Лія Нікіфор у своєму дописі у Facebook різко обурилась через це велелюдне зібрання в ресторані.

“Це в той час, коли Герцаївська лікарня переповнена пацієнтами, що задихаються від ковід. Пропозиція у якості стягнення за правопорушення привести гуляльщиків в герцаївську лікарню волонтерами. Вони і проспівають хворим і горілки вип’ють і туалети помиють. Вони ж ковіду не бояться? Я перепостила декілька особливо оскароносних епізодів… працюйте, панове правоохоронці”, – написала лікарка.

Як відомо, учора, 5 березня медики Чернівецької області виявили 522 нові випадки зараження коронавірусною хворобою COVID-19.

З 1 березня у Чернівецькій області діє обмеження “червоної” зони карантину. Заборонена, зокрема, робота ресторанів, закладів харчування, непродовольчих ринків тощо.