Перша партія китайської вакцини їде в Україну

Сьогодні, 25 березня партію вакцини від COVID виробництва китайської компанії Sinovac Biotech відправили до України. Це перша партія з майже 2 млн замовлених доз.

Як повідомило посольство України в Китаї, до України відправлено першу партію з замовлених 1 915 000 доз вакцини CoronaVac.

Також у посольстві зазначили, що цю вакцину зареєстрували в Міністерстві охорони здоров’я України 10 березня. Препарат пройшов усі етапи клінічних досліджень, його ефективність підтверджено офіційно. Вакцина застосовується в Китаї, Бразилії, Мексиці, Чилі, Туреччини, Індонезії, Таїланді, Малайзії та інших країнах.

Нагадаємо, наприкінці грудня МОЗ України уклало контракт із китайською компанією Sinovac Biotech про постачання вакцини від коронавірусу.

Компанія «Лекхім» і китайська компанія Sinovac Biotech уклали контракт на поставку в Україну 5 мільйонів доз вакцини від COVID-19. Поставка очікується у березні.

Ціна однієї дози вакцини від коронавірусу CoronaVac китайського виробництва становитиме 504 гривні.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, чому Україна підписала договір про поставку COVID-вакцини саме з китайською компанією Sinovac.

Джерело: UA.NEWS