Буковинських дітей відправили на відпочинок до гірських таборів

 
У мальовничих гірських таборах на Львівщині оздоровлюватимуться 50 буковинських дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Так, 26 пільговиків поїхали до табору «Артек-Прикарпаття» у Трускавці та 24 – до закладу «Соколята», що у місті Хирів. На відпочинок дітей відправили 17 серпня, вони вирушили автобусом із Театральної площі. Гарно провести час дітям побажала заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак.

– Раніше діти могли відпочити за державний кошт лише біля моря у таборі «Молода гвардія» в Одесі, або ж у Міжнародному центрі «Артек», що у Києві. Нині ж до цього переліку додалися і гірські заклади Львівщини. Тут заплановано орієнтовно шість змін, тож маємо змогу оздоровити близько 300 пільговиків, – розповіла Наталія Гусак. 

На відпочинку діти братимуть участь у різних виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набуватимуть досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України. Триватиме зміна до 6 вересня. 

Батькам або ж законним представникам дітей, які хочуть оздоровити дітей у закладах «Соколята» або «Артек – Прикарпаття», із заявами та відповідними документами необхідно звертатися до територіальних громад за місцем проживання дитини.

Довідково: Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які розташовані в гірських районах (районах,  в яких розташовані населені пункти, віднесені до категорії гірських), за рахунок бюджетних коштів, затверджене наказом Міністерства соціальної політики України від 05.07.2021 № 377.