Через ковід-стрибок на Буковині посилюють карантин: що потрібно знати.

 
У Чернівецькій області у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації з поширенням коронавірусу посилять карантинні обмеження.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідне рішення ухвалила обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Зокрема, комісія рекомендувала керівникам закладів вищої освіти прийняти рішення про поселення у гуртожитки тільки вакцинованих від COVID-19 студентів.

Окрім того, Головному управлінню Національної поліції в Чернівецькій області, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Чернівецькій області рекомендується посилити контроль за виконанням обмежувальних протиепідемічних заходів.

Разом з тим, Чернівецькому обласному центру контролю та профілактики хвороб, Головному управлінню Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з ГУНП комісія рекомендує провести комісійне обстеження гуртожитку №5 БДМУ (м. Чернівці, вул. Чернігівська, 1) з метою внесення до переліку місць обсервації для забезпечення безперервної 14-денної самоізоляції.

Також комісія рекомендує департаменту освіти і науки ОДА оновити інструкції щодо дотримання соціальної дистанції, маскового режиму, попереднього вимірювання температури здобувачами освіти та присутніх в закладах освіти області всіх типів та форм власності.

Раніше повідомлялося, що Чернівецька область третій день поспіль не відповідає “зеленій” зоні карантину.

peredplata