До уваги буковинців! В курятині виявлено Salmonella – Держпродспоживслужба в Чернівецькій області

До уваги буковинців! Виявлено Salmonella Enteritidis  у частинах курятини, що експортувалася з Польщі

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та  кормах (RASFF) від 16 вересня 2021 року № 2021.1874 та № 2021.1874-fup 3 виявлено Salmonella Enteritidis  у   частинах курятини, що експортувалася з Польщі  (виробник: SuperDrop S.A.,Karczew; холодильний цех; AMP Logistyka, Plonsk, Poland), продукція надіслана до України у кількості 180кг (отримувач:ПП «ЛЯМІТ», просп. Червоної Калини, 39\31, м. Львів,79070).

Держпродспоживслужба в Чернівецькій області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Закликаємо споживачів, у разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.: (0372) 55-83-77, 55-35-09 або звертайтесь до територіальних управлінь.

peredplata