#Акції_ОУН_на_Буковині 17 березня.

 
*17 березня 1947 року оперуповноважений відділення “боротьби з бандитизмом” Вижницького райвідділу МВД ГАСЬКОВ В.Ф., 1918 р.н., росіянин, з одним істребком і двома бійцями Зведеного робітничого полку Одеського Військового Округу в районі села Лопушна Вижницького району знаходився з метою особистої закупівлі продуктів харчування.
Ну ми розуміємо, якої закупівлі. Грабував селян з такими як він самий. Також нагадаємо, що саме лютував голод 1946-1947 років.
Повертаючись до дому ГАСЬКОВ з вказаною групою західніше на 6 кілометрів від села Лопушна, в гірській місцевості раптово був обстріляний засідкою повстанців з боївки «ЧЕРЕМШИНИ».
В результаті грабіжницьку групу окупантів було ліквідовано: на місці були вбиті молодший лейтенант ГАСЬКОВ В.Ф., єфрейтор зведеного робітничого полка ЄФИМЕНКО І.П., 1927 р.н., член ВЛКСМ, і рядовий того ж полку ГАНКУЛ М.Ф., 1927 р.н. Також було поранено істребка ДУМЕНКО С., жителя села Берегомет, Вижницького району, якому все ж таки вдалося втекти.
Після цього повстанці забрали зброю вбитих (два карабіни і пістолет), особисті документи і верхнє обмундирування і зникли в горах.