Україна веде з Росією велику магічну війну – екс-учасниця секретного “Батальйону 14”

Карпатська мольфарка розповіла, хто здатний зупинити Путіна

Карпатська мольфарка розповіла, хто здатний зупинити ПутінаФото: Апостроф / Дмитро Олійник

Ще за часів Радянського Союзу існував секретний “Батальон 14”, до якого входили найсильніші екстрасенси Союзу. Їхнім завданням була шпигунська робота проти тодішнього ворога — США. І хоч СРСР розпався, до нині триває магічна війна не тільки між Росією та США, а й між Росією і Україною. Чи буде широкомасштабний напад РФ на Україну, коли вже прийде кінець Володимира Путіна та чи піде Володимир Зеленський на другий термін – в ефірі програми “Руно” на Апостроф TV розповіла карпатська мольфарка МАГДАЛЕНА МОЧІОВСЬКІ.

— Зараз багато кажуть про напад Росії на Україну, чи він відбудеться?

— Путін зараз готовий йти в наступ. Та він уже багато років з нами у війні. Треба бути готовими – й ми готові. Ми покладемо душу й тіло, але він не пройде.

— А чи відбувається якась магічна війна?

— Вона завжди йшла. Більше того, США тримають армію екстрасенсів, і це не секрет, навіть передачі про це зняті. Так само, як і в Радянському Союзі існував “Батальйон 14”, до складу якого входила певна група екстрасенсів.

— Чим він займався?

— Це шпигунська робота на астральному рівні. Завжди шамани могли залишати своє тіло і виходити на астральний рівень. У такий спосіб вони опинялися в тому чи іншому місці, у кабінеті якоїсь людини, заглядати в папери, знаходити серйозні засекречені об’єкти. Цим і займався “Батальйон 14”. Я ніколи не приховувала, що я туди входила, змалечку туди підбирали дітей. І зараз це практикується, особливо у США.

— Це був ідеологічний фронт?

— Так. Усі ті, хто там були і працювали, виросли в нав’язаній ідеології. Ми працювали з нашим тодішнім ворогом — США. Зустрічалися на астральному рівні.

— Зараз є боротьба України і Росії на магічному рівні?

— Є. Вона й буде, тому що ту біль, яку нам завдали росіяни, коли вони здійснили наступ на нашу землю, вбивають наших дітей на полі бою — це не можна прощати. І поки є такі матері як я, поки є патріоти, які готові на магічному рівні віддати навіть своє життя, доти ця магічна війна буде продовжуватися.

— Як може виглядати ця війна?

— Це на рівні енергетичної війни, коли ми стараємося добити Путіна, перебити його плани. Побудувати енергетичний бар’єр навколо нашої країни, бо й таке можливо. Те, що ми розуміємо під фізичним тілом, це не те, що є в астральному світі. Тобто фізично одним тілом ви не можете захистити державу, але якщо зберуться 6–8 сильних екстрасенсів, вони на астральному рівні можуть тримати бар’єр.

— На Путіна замахи здійснюють?

— І неодноразово. Я скажу вам головне – не лише за Путіна шамани займаються магією в Кремлі, і недаремно на Кремлі висить пентаграма, ще й червоного кольору. На це є магічна причина. Вона червона, тому що кривава. Завжди Росія була з імперськими амбіціями.

Я думаю, що робилися певні амулети-обереги, які захищали Путіна. Шаман може зарядити свій амулет як позитивом, так і негативом. Той шаман, який піде проти Путіна, може поміняти програму амулету з захисною енергетикою в астралі в будь-яку хвилину — тоді людина починає чахнути. Його час прийде, і він не за горами.

— Чи залишиться президент Зеленський на посаді до кінця своєї каденції?

— Президент Зеленський залишиться на своїй посаді повний строк. Хоча це надзвичайно важко. Я особисто не люблю, коли обговорюють моє майбутнє без мого дозволу, і практично це робити не можна. Але я говорю це зараз у масштабному плані того, що хоче знати народ.

Я ще на початку, коли він йшов у президенти, прогнозувала його перемогу. Я сказала, що шлях його буде важким, тому що ніколи не бувши в політиці, на його шляху будуть виникати перепони. І воно так і є, постійно як не одне, то інше. Але це той шлях, який він обрав.

— А як щодо другого терміну?

— Він ще сам не вирішив. Але якщо відповісти мені на це питання, я передбачаю, що так.

Магдалена Мочіовські також розповіла багато цікавого не лише про політику. Щоб дізнатися про магію на сім’ю та різні події – дивіться повне інтерв’ю на відео.