На Буковині рівень води у Пруті зріс до двох метрів – тимчасовий міст через річку частково зруйновано

 
 

Через сильні дощі рівень води у річці Прут підвищився до 2 метрів. Відповідно, технологічний міст, який був встановлений наприкінці 2021 року у селі Глиниця Чернівецького району – підтопило і частково зруйновано сильною течією.

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області

Наразі проїзду технологічним мостом немає. На перехресті у селі Дубівці перекрито рух, патрульні здійснюють регулювання транспортних засобів.

Наголошуємо, “норвезька” тимчасова переправа, яку неподалік влаштовують – ціла та неушкоджена. На будівельному майданчику працюють люди та техніка.

Закликаємо учасників дорожнього руху користуватись схемою об’їзду, він здійснюється автошляхами:

Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), далі дорогою Т-09-09 Снятин – Косів – Старі Кути через міста Снятин та Косів.

Також об’їхати міст можна через Чернівці та Сторожинець: прямуємо дорогою Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів), далі виїжджаємо на трасу М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест) і потім на Р-62 Криворівня – Усть-Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці та у зворотному напрямку. Зокрема, вантажівки загальною масою до 18 тонн можуть об’їхати міст у Глиниці ще й дорогою Т-26-01 “Чернівці – Вашківці – Путила – КПП “Руська”.

peredplata