На сьогодні у Чернівецькій області залишаються підтопленими ще 36 населених пунктів

Чернівецька область: понад 100 рятувальників та 19 одиниць техніки задіяно до ліквідації наслідків негоди

Станом на 7 годину 25 червня залишаються підтопленими 36 населених пунктів у 7 районах області та 24 будинки і частково 4 вулиці у місті Чернівці. Рятувальники цілодобово виїжджають на виклики щодо відкачування води з житлових будинків, підвалів тощо. Про це інформує Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Підрозділами Управління ДСНС з підтоплених житлових будинків врятовано 69 осіб, з них 17 дітей,  загалом відселено 136 осіб, з них 42 дітей. У 7 населених пунктів, де була потреба, рятувальники спільно з місцевою владою забезпечили завезення питної води та продуктів харчування для місцевих мешканців.

Силами зведеного загону Управління ДСНС у Чернівецькій області у взаємодії із працівниками Басейнового управління водних ресурсів та місцевим населенням проводились роботи по укріпленню пошкоджених і підмитих ділянок дамб у селі Банилів  та місті Вижниця. Використовуючи лісоматеріали, піщано-гравійну суміш рятувальники укріплюють тіло дамби. На даний час роботи  тривають.

В населених пунктах Новоселицького району та у обласному виставлено 9 постів спостереження, на яких чергують рятувальники, поліцейські, представники місцевих органів самоврядування. Проводяться заходи з відселення людей, підвезення населенню питної води та продуктів харчування.

На випадок ускладнення ситуації, спричиненою погіршенням погодних умов, в Службі порятунку додатково приведено в готовність 123 одиниці спеціальної та аварійно-рятувальної техніки, котра, у разі потреби, буде залучена до ліквідації наслідків негоди.