Найпотужніша магнітна буря готує удар по українцям, одним днем не обійдеться: названо дати.

Як уберегтися від метеоудара
 
 
 

магнитная буря

Цього місяця українців чекає найпотужніша магнітна буря в 2020 році

 

При цьому вона може затягнутися на кілька днів. Про це попередили в Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, ФІАН. Серйозний метеоудар очікується вже 27 вересня, проте ще за кілька днів до цього в магнітосфері будуть спостерігатися хвилювання.

За прогнозами експертів, вони почнуться 25 вересня, а закінчаться тільки 28.

 

Відзначимо, що магнітні бурі можуть спровокувати неприємності зі здоров’ям у людей з метеозалежністю, проблемами з серцем і судинами, а також у літніх людей. При цьому навіть якщо людина в цілому здорова, метеоудар може викликати у неї головний біль, занепад сил, перепади тиску і проблеми зі сном.

 

Для того, щоб уникнути неприємних наслідків, в дні магнітних бур рекомендується менше часу проводити на сонці. З ранку можна зробити легку зарядку і контрастний душ, що допоможе підтримати тіло в тонусі. В кінці дня рекомендується прийняти теплу ванну.

 

магнітні бурі

У дні магнітних бур також варто уникати зайвих стресів і надмірних фізичних навантажень. У плані харчування краще віддати перевагу здоровій їжі, відмовившись від зловживання жирним, солодким, солоним і гострим. Також бажано утриматися від вживання алкоголю і куріння.