Морози, сніг та дощ: синоптик дав прогноз погоди на жовтень.

В Україну прийшла справжня осінь, і територію країни накрив холодний атмосферний фронт. Народний синоптик Леонід Горбань повідомив, що прогноз погоди на жовтень обіцяє прохолодну погоду.

Кількість опадів у жовтні на півдні становитиме 21-24 мм, на півночі – 17-24 мм. Температура повітря на півночі і в центрі України на початку і в середині місяця коливатиметься від низької в +4…+ 5 градусів вночі до найвищої в +16…+ 17 градусів вдень, на півдні країни стовпчики термометрів піднімуться до +18 градусів.

“Натомість у другій половині жовтня і в кінці місяця температура на більшій частині території країни буде опускатися до -2…-4 градусів морозу, чекаємо на сніг і дощ. У південних регіонах традиційно буде тепліше”, – прогнозує синоптик.

Погода в Україні в листопаді, за прогнозами Горбаня, буде переважно теплою для цієї пори року. Синоптик обіцяє незначні морози і опади – сніг або дощ.

  • Синоптик дав прогноз погоди до кінця осені. Зокрема, очікуються дві хвилі бабиного літа і багато дощів.
  • Народний синоптик Володимир Деркач склав для України прогноз погоди на місяць. Експерт сказав, що в останню декаду вересня 2020 буде хороша погода, яку можна вважати бабиним літом.