Чи не Попелюшка відкрилася у Драниці на Буковині?

Біля села Драниця колишньго Новоселицького району під залізничною колією утворилося провалля. Рух поїздів зупинився. Ось що пише у ФБ журналістка Ганна Вакарюк:
«Засмоктало п’ять вагонів гравію і утворило ще більше вирву».
Поблизу Драниці, на перегоні Новоселиця-Мамалига залізничники намагаються засипати провалля, яке утворилося під колією через підмив грунту. Задача – не з простих, це район карстових печер. Як поінформували в регіональному відділенні Львівської залізниці, засипали п’ять вагонів щебню, його засмоктало повністю, утворивши ще більшу вирву
На станції чекає відправки ще понад десять вагонів із щебнем, замовили ще понад двадцять вагонів, у дорозі на Драницю – п’ять платформ з бутовим каменем.
Тим часом київський потяг, який прибув зі столиці сьогодні вранці, зупинився в Мамализі, пасажирів до Чернівців доправили трьома автобусами, які надала «Укрзалізниця». Очікується, що увечорі цей же потяг відправиться на Київ з Мамалиги.
 
Детальніше повідомимо згодом.
Недалеко від Драниці знаходиться печера “Попелюшка”. З українського боку там нема входу. Є тільки з молдавського. Тож можливо. що саме “Попелюшка” відкриває свої таїни?