У Чернівцях працюють над створенням інтерактивного Музею науки

У Чернівцях працюють над створенням інтерактивного Музею науки. Для цього обрали відповідне приміщення. Також формують базу експонатів, частину з яких вже привезли в область.
 
Аспекти реалізації цього проєкту обговорили під час зустрічі начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк, голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк та президент Малої академії наук НАНУ Станіслав Довгий.
 
«Проєкт, над яким ми зараз працюємо, – це майбутнє нашої держави. Він необхідний нашим дітям. Музей сприятиме розвитку їхнього інтелектуального рівня та креативності. Дякую вам за співпрацю на благо нашої держави», – сказав Руслан Запаранюк.
 
«Радий, що Музей науки під егідою Малої академії наук відкриють саме на Буковині і наші діти матимуть кращі освітні можливості, ніж були у нас. Заради цього тут зібралися люди, об’єднані однією метою та спільним баченням реалізації проєкту», – додав голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.
 
Президент Малої академії наук НАНУ Станіслав Довгий розповів про здобутки українських учнів, створення та особливості Музеїв науки в Україні.
 
«Чернівці стали одним із десяти міст, які ми обрали для створення Музеїв науки. Спільно докладатимемо максимум зусиль, аби музей у вашому регіоні став другим після київського», – зазначив Станіслав Довгий.
 
Задля успішної реалізації проєкту у Чернівцях та подальшого впровадження нових наукових ініціатив учасники зустрічі підписали меморандум про співпрацю.
 
Джерело: пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації