Від початку року у Чернівецькій області сталось 575 ДТП, в яких загинуло 38 осіб

Упродовж січня-жовтня цього року на території обслуговування поліцейських ГУНП в Чернівецькій області сталося  575 ДТП, у результаті яких загинуло 38 людей, травмувалося – 191. Зменшення кількості аварій на 29% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року правоохоронці  зафіксували на автошляхах міжнародного та національного значення. Поліцейські систематично здійснюють відпрацювання з учасниками дорожнього руху щодо підвищення безпеки та зниження рівня аварійності.  
 
Джерело: відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.
 
Так, сьогодні, 3 листопада, на автодорозі регіонального значення Р-62 співробітники сектору реагування патрульної поліції №1 (м. Сторожинець) зафіксували, зокрема, такі порушення ПДР: 
 
– перехід пішоходів у невстановленому місці;  
– перетин водіями суцільної смуги; 
– неувімкнені денні ходові вогні або ближнє світло фар авто поза населеним пунктом.  
 
Подібні ситуації на автошляхах Буковини є найтиповішими, каже інспектор СРПП відділення поліції №1 (м. Сторожинець) Іван Савюк. 
 
– Щоб не допустити збільшення кількості ДТП та створення аварійних ситуацій, поліцейські цілодобово патрулюють території обслуговування. Наразі співробітники СРПП проводять посилені превентивні заходи. За статистикою, найпоширенішими причинами аварій є порушення правил маневрування, обгону, переїзду перехресть, перевищення безпечної швидкості, недотримання дистанції, керування транспортним засобом у нетверезому стані, виїзд на смугу зустрічного руху. Ми закликаємо громадян бути відповідальними на дорогах і дотримуватися Правил дорожнього руху. Важливо: у період відключень світла рекомендуємо пішоходам подбати про безпеку у темряві: використовувати світлоповертальні елементи на одязі, взутті, або ліхтарики, – нагадує лейтенант поліції.  
 
Завдяки відпрацюванню території обслуговування співробітники відділення поліції №1 (м. Сторожинець) за десять місяців цього року зафіксували зниження кількості ДТП на 42% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, протягом січня-жовтня 2022 року тут трапилося 145 аварій, у яких загинуло 5 осіб та 12 травмувалося.  
 
Правоохоронці нагадують громадянам: при виявленні осіб, які порушують Правила дорожнього руху, поліцейські реагують відповідно до чинного законодавства.  
 
Поліцейські Буковини закликають учасників дорожнього руху бути пильними та відповідальними на автошляхах і пам’ятати: безпека на дорозі – запорука здоров’я та життя громадян. 
 
 

peredplata