Буковинець отримав листа про збір коштів для ЗСУ і не перевіривши, перерахував кошти аферистам

Жертвою шахрайської схеми став житель Дністровського району. Чоловік отримав листа про збір коштів для допомоги ЗСУ та власноруч перерахував 5000 гривень на рахунок аферистів. Наразі правоохоронці розшукують осіб, причетних до вчинення протиправних дій відносно буковинця.

5 травня, до поліції звернувся 50-річний житель міста Хотин із заявою щодо вчинення проти нього шахрайства. Заявник розповів поліцейським, що на його електронну пошту надійшов лист, нібито від голови місцевої адміністрації. У повідомленні йшлося про збір коштів для допомоги ЗСУ і вказано номер рахунку на який можна перераховувати гроші. Буковинець, не перевіривши достовірність отриманої інформації та власноруч перерахував 5000 гривень на рахунок шахраїв.

За цим фактом дізнавачі відділення поліції № 2 (м. Хотин) Дністровського райвідділу поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене частиною 1 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Поліція Буковини нагадує громадянам завжди перевіряти отриману інформацію, а також рекомендує переказувати кошти для допомоги армії або волонтерам лише на рахунки, які вказані на офіційних ресурсах.

Джерело: відділ комунікації поліції Чернівецької області 

peredplata