На Буковині судитимуть машиніста крана та механіка, яких звинувачують в смерті 19-річного хлопця

На Буковині судитимуть машиніста крана та механіка, порушення правил безпеки яких призвело до загибелі 19-річного хлопця.
Про це інформує Чернівецька обласна прокуратура.
Прокурори Чернівецької обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно машиніста крана та механіка, які під час виконання робіт з підвищеною небезпекою порушили правила безпеки, що призвело до загибелі людини (ч. 2 ст. 272 КК України).
За даними слідства, 30 жовтня 2020 року у селі Дністрівка, колишнього Кельменецького району, під час вантажно-розвантажувальних робіт по переміщенню катера «Галеон 460» із русла річки Дністер на берег на підіймальному крані обірвався трос із металевим траверсом, який смертельно травмував 19-річного жителя Чернівців.
Відповідно до висновку проведеної у ході досудового розслідування експертизи, невиконання вимог нормативних документів та посадових інструкцій машиністом крана та механіком перебуває у прямому причинному зв’язку з настанням нещасного випадку.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області bit.ly/42hG7YB
 

peredplata