Чемпіонка світу продала медаль за 100 тис. грн. і віддала їх на потреби української армії

Дворазова чемпіонка світу з художньої гімнастики киянка Наталія Годунко продала на аукціоні свою першу в кар’єрі золоту медаль, здобуту в командному заліку на чемпіонаті світу-2001.

Виручені 100100 грн. Годунко віддала на потреби української армії, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на XSPORT.


“Виставили медаль лише за 3 тис. грн. Мені було дивно спочатку, що так дешево, адже футболки, м’ячі коштували практично так само. Та сума за лот швиденько піднімалася все вище і вище. Не думала, що в підсумку буде така висока вартість: ну, може, максимум 10 тис. Щоб до 100 тис., звичайно, хотілося б, але не очікувала зовсім!” – каже Годунко.

За її словами, ця медаль – незабутня й найдорожча, адже – перша в кар’єрі. Гімнастка сподівається, що інші спортсмени також наслідують її приклад.

Годунко також додала, що подібна ідея належить не їй. У соціальній мережі вона побачила пост свого знайомого, який закликав спортсменів викладати свої речі на аукціон, щоб допомогти українським військовим.

Спортсменка, недовго думаючи, віддала булави, стрічку і свою першу медаль з чемпіонату світу.

Найчастіше спорт – це політика, а спортсмени – поза політикою. Але, вважаю, в першу чергу я живу в Україні, я – українка. І тільки тому я – вже спортсменка, хтось – музикант, співак, художник тощо. Публічні люди повинні розуміти, які вчинки робити і робити. Ти – українець, а тільки потім – хтось ще.

Своїми діями я просто хочу пояснити тим, хто ще не знає, що, насправді, сталося з нашою країною, що я роблю, і заради чого я це роблю.”