Найбільше пожеж на Буковині через спалювання сухої трави

У більшості випадків минулої доби у Чернівецькій області горіла суха трава. Так, у місті Кіцмань сталося загорання сухої трави на відкритій території з подальшим розповсюдженням вогню на підстилку місцевого парку. Загалом вогонь охопив площу 4 га і міг поширитися також на ліс, котрий розташовувався поруч. Щоб не допустити цього, а також ліквідувати пожежу, на місце події направили вогнеборців 9 державної пожежно-рятувальної частини міста Кіцмань. На допомогу рятувальникам також прибули працівники ДП «Чернівецький лісгосп», котрі поновлювали меліоративні смуги, щоб попередити перекидання полум’я на лісовий масив. Рятувальники ліквідували пожежу, врятувавши від знищення паркові насадження та ліс. Внаслідок пожежі згоріли суха трава на площі 3 га, підстилка на території парку на площі 1 га. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Увечері 3 квітня у місті Чернівці на вул. Лазурній горіла суха трава на території садового товариства. Вогонь швидко розповсюджувався і охопив значну площу, перекинувшись також на два дерев’яні дачні будинки на території товариства. Оскільки поблизу ніхто не проживав, пожежу виявили очевидці із запізненням. На момент прибуття рятувальників 1 державної пожежно-рятувальної частини міста Чернівців полум’я вже знищило два дачні будинки, існувала загроза його перекидання на інші споруди. Вогнеборці ліквідували пожежу. Завдяки діям працівників Служби порятунку від вогню було врятовано 9 дачних будинків. Внаслідок пожежі було знищено суху траву на площі 4 га та два дерев’яні дачні будинки. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Окрім цього, пожежі, спричинені займанням сухої трави, минулої доби сталися у Вижницькому, Сокирянському, Герцаївському, Глибоцькому, Сторожинецькому районах. 7 пожеж рятувальники також ліквідували у житловому секторі області.

 

Прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області