Трагедія на Черемоші. Під час відпочинку загинув хлопчик

Чернівецька область: впродовж вихідних внаслідок необережного поводження на воді загинули 2 людини, серед них – 1 дитина

10 серпня у м. Вижниця на березі р. Черемош відпочивала група людей – дорослі й діти. Останні купалися та пірнали у гірській річці. В один момент дорослі помітили, що одна дитина не виниряє з-під води тривалий час. Вони одразу кинулися їй на допомогу. До прибуття на місце події лікарів та рятувальників, місцевому населенню вдалося знайти та підняти дитину на берег. Хлопчик не подавав ознак життя. Медичні працівники провели усі необхідні реанімаційні заходи, але їхні спроби виявилися марними. Наразі тіло загиблого хлопчика, жителя с. Синівці Глибоцького району, 2008 р. н., направлено на судово-медичну експертизу м. Чернівці для встановлення остаточної причини смерті. 

Ще один трагічний випадок стався 11 серпня на місцевому ставку у с. Ставчани Кіцманського району. Там на озері відпочивала компанія друзів з с. Хлівище. Житель цього населеного пункту, 1977 р. н., вирішив скупатися, пірнав і тривалий час не з’являвся з-під води. Друзі, помітивши відсутність товариша, розпочали його пошуки. Вже без ознак життя їм вдалося знайти тіло чоловіка та підняти на берег. Тіло направлено на судово-медичну експертизу Кіцманської ЦРЛ – повідомляє Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

peredplata