У Чернівецькій області з різницею в день померли брати 19 і 25 років з підозрою на COVID-19 У реанімації перебувають їхні батько і бабуся.

У Чернівецькій області з різницею в один день померли двоє братів із села Їжівці, у яких була підозра на коронавірусну хворобу. Молодшому було 19 років, старшому – 25.

Про це повідомили голова Чудейської територіальної громади Анатолій Піцул і глава Сторожинецького району Дмитро Балінов.

Молодший брат помер на Великдень о 22:50.

“Хлопець 24.07.2000 р.н. 19 років. Був госпіталізований вранці 17 квітня за скеруванням сімейного лікаря з діагнозом негоспітальна правобічна пневмонія. Лікарі доклали максимум зусиль, щоби врятувати хлопцю життя. Він був підключений до оксигенатора, потім на вентиляції легенів. Заключний діагноз: негоспітальна двобічна полісегментарна вірусно-бактеріальна пневмонія, набряк легенів, бактеріальний шок. У хлопця не було ніяких супутніх діагнозів”, – повідомив у понеділок Балінов у фейсбуці.

Вранці 21 квітня помер його старший брат 1995 року народження.

Він теж був підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

“У нас є два брати, які померли від коронавірусу, старший пробув на вентиляції легенів більш як 10 днів. Ще сьогодні в реанімації перебуває батько та бабуся хлопців. У Їжівцях двох братів ховають сьогодні в одній могилі мама разом із сином. У батьків залишився ще один син”, – цитує “Чернівецький промінь” главу Чудейської ОТГ.

Нагадаємо, що в Чернівецькій області коронавірусом заразилися 1052 особи – більше, ніж у будь-якому іншому регіоні.

peredplata