Вбили вченого, який був за крок до розгадки походження і лікування коронавірусу

В США у штаті Пенсільванія вбили професора Піттсбурзького університету Біна Лю (Bing Liu), який займався вивченням коронавірусу.
 

Про це повідомляє CNN.

Колеги вченого заявили, що він «був на межі дуже важливого відкриття», яке б пояснило клітинні механізми в основі коронавірусу, а також пов’язані з ними ускладнення.

Ймовірно, його застрелив знайомий йому чоловік, який також знайдений мертвим.

За даними поліції, тіло Лю 2 травня було виявлено в його будинку в штаті Пенсільванія з численними вогнепальними пораненнями голови, шиї, тулуба, а також рук і ніг.

Поліція підозрює, що застрелив вченого його знайомий – 46-річний Хао Гу. Його також знайшли мертвим з вогнепальним пораненням в голову у власній машині. Правоохоронці вважають, що чоловік наклав на себе руки. Поліцейські мають сумніви, що вбивство було вчинено через те, що Лю був китайцем.

Бін Лю був доцентом кафедри обчислювальних систем і біології медичного факультету Університету Піттсбурга.

«Бін був на межі дуже важливих відкриттів для розуміння клітинних механізмів, що лежать в основі інфекції SARS-CoV-2, і клітинної основи наступних ускладнень. Ми докладемо всіх зусиль, щоб завершити розпочате, щоб віддати належне його науковому внеску», — зазначили в університеті.

Члени університетської медичної школи описують свого колишнього колегу як видатного дослідника та наставника.

peredplata